חדלות פירעון ושיקום כלכלי

עד היום טיפל משרדנו במאות תיקי פשיטת רגל וחדלות פירעון. הניסיון שנצבר מראה כי הסיבות לכשל כלכלי הן מגוונות : נפילה עסקית, פיטורין לא צפויים, מחלה של אחד מבני המשפחה שמביאה להגדלה לא צפויה בהוצאות ולפעמים סתם התנהלות כלכלית לא מוצלחת.

חייבים רבים נוטים להתייאש בגלל היקף החובות ולהזניח את הטיפול בבעיה, אך אין לכך  הצדקה ואין שום סיבה שאדם שחייב כספים ימשיך ולחיות שנים רבות תחת נטל החובות ! זו גם גישת בית המשפט העליון בפסק דין של משרדנו, אותו ניתן לקרוא כאן

גם המחוקק הבין את הצורך ביצירת הליך חדש אשר יחליף את הליכי פשיטת הרגל ויאפשר מחיקת חובות ואכן, בחודש ספטמבר 2019  נכנס לתוקפו חוק חדלות פירעון החדש.

ההליך נפתח בהגשת בקשה לפי חוק חדלות פירעון. לאחר הגשת הבקשה ניתן צו פתיחת הליכים המעניק לחייב הגנה רחבה מפני נקיטת הליכים  או הגבלות כנגדו (עיקולי חשבון, עיקולי משכורת, הגבלה מהחזקת רישיון ועוד). בסופו של ההליך יימחקו חובותיו והחייב יצא לדרך חדשה בחייו. במסגרת החוק קיימת גם אפשרות להציע לנושים הסדר פשרה ובכך להביא לסיום ההליך בזמן קצר יותר.

עו"ד דנה הינו עורך דין בתחום חדלות פירעון החוק החדש  ובזכות הניסיון הרב שצבר זכה להצלחות ניכרות בבתי המשפט השונים ואף בבית המשפט העליון, עליהן נכתב בעיתונות הארצית. אנו מטפלים בהליכים באופן מהיר החל משלב איסוף המסמכים הדרושים ועד לשיגור הבקשות באמצעות המערכת הממוחשבת.

עורך דין שי דנה

המשרד זכה למוניטין רב ודוגל בליווי אישי של הלקוח מתחילת ההליך ועד השגת התוצאה המיטבית. המשרד ידוע כמשרד הנלחם בבית המשפט על כל תיק, גדול או קטן,  תוך השקעה מקסימלית ושמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים, זמינות לכל לקוח, טיפול משפטי מדויק בתחום עורך דין חדלות פירעון ומתן מענה מהיר ומקצועי ללקוחות המשרד.

תהליך שיקום כלכלי ללקוחות שלנו

משרד עורך דין שי דנה

אנו נבחן את  נסיבות המקרה ונמליץ לך על ההליך המתאים – הגשת בקשה לפי חוק חדלות פירעון החדש,  הליך משא ומתן מול הנושים, הצעת הסדר, הגשת  בקשות בהוצאה לפועל או כל פעולה נדרשת אחרת.

בשלב הראשוני נדאג לטפל בהסרת ההגבלות שהוטלו ע"י ההוצאה לפועל, כולל הגבלות על חשבון הבנק והמשכורת. בתוך פרק זמן קצר יוסר האיום של הליכי ההוצאה לפועל ותרגיש שניתן "להרים את הראש מעל המים". במקביל, נפעל לצמצום גובה החובות הכולל ולפריסת החובות וזאת ע"י ניהול מו"מ עם הנושים או ע"י נקיטת הליך משפטי מתאים.

עם סיום ההליך תחל דרך של התאוששות כלכלית ויציאה מהחובות ללא מגבלות כלשהן.

עד היום טיפל משרדנו במאות תיקי פשיטת רגל וחדלות פירעון ובהסדרי חובות מול בנקים פרטיים ותאגידים גדולים.  המשרד זכה להצלחות ניכרות בבתי המשפט השונים ואף בבית המשפט העליון שפורסמו בעיתונות הארצית. אנו מטפלים בהליכים באופן מהיר החל משלב איסוף המסמכים הדרושים ועד לשיגור הבקשות באמצעות המערכת הממוחשבת.

המשרד זכה למוניטין רב ודוגל בליווי אישי של הלקוח מתחילת ההליך ועד השגת התוצאה המיטבית. המשרד ידוע כמשרד הנלחם בבית המשפט על כל תיק, גדול או קטן,  תוך השקעה מקסימלית ושמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים, זמינות לכל לקוח, טיפול משפטי מדויק ומתן מענה מהיר ומקצועי ללקוחות המשרד.

אנא השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם