סיפורי ההצלחה של לקוחותינו

הצלחה וחוות דעת

(חדלות פירעון")
לקוח בשנות ה-30 לחייו בעל עבר פלילי עשיר, שחובותיו  הסתכמו במאות אלפי ₪, הגיש באמצעות המשרד בקשה לפשיטת רגל. למרות שהמנהל המיוחד התנגד באופן נחרץ להכרזת פשיטת רגל ואף הגיש מספר בקשות לביטול ההליך, הוכרז הלקוח בסופו של דבר פושט רגל ואף ניתן לו הפטר מיידי !. מקרה זה מוכיח כי טיפול מדויק ואיכותי בצד מסירות מקצועית יכולים להביא פתרון גם למקרים הקשים ביותר ולהוציא את הלקוח מהבור הכלכלי אליו נקלע אל דרך חדשה של חופש מחובות.

(חדלות פירעון")
גרושה המגדלת לבדה 4 ילדים הגישה באמצעות המשרד בקשה לפשיטת רגל בשל חובות בסך כ- 500,000 ₪. המנהל המיוחד בתיק דרש את ביטול ההליך מאחר וטען כי הלקוחה הסתירה מידע בעברה (הליך פלילי של קבלת דבר במרמה). עו"ד דנה הצליח לשכנע את בית המשפט שלא לבטל את ההליך ואף להביא לבדיקת תביעות החוב בתיק. לאחר בדיקת תביעות החוב, הסתיים התיק בתשלום של כ-6,000 ₪ בלבד !. מקרה זה מוכיח כי עמידה על זכויות החייב, בצירוף טיפול מקצועי ומיומן יכולים להתגבר אף על מקרים קשים ומורכבים.

(חדלות פירעון")
לקוח הגיש באמצעות המשרד בקשת פשיטת רגל  שניה, לאחר שבקשה קודמת שלו לפש"ר נדחתה בעבר בשל חוסר תום לב. ללקוח היו בעבר נכסים בשווי מיליוני ₪ אך הסתבך בחובות בסכום העולה על 2  מיליון ₪. במסגרת ההליך נאלצנו אף להגיש ערעור על החלטת המנהלת המיוחדת בתביעת חוב של הנושה הגדול ביותר בתיק. בסופו של דבר ולאחר מאבק עיקש למען הלקוח נקבעה לו תכנית פירעון של  כ-60,000 ₪. המקרה מוכיח כי אין להיתפס לייאוש גם החובות גבוהים מאוד, וכי כל מקרה של כשל כלכלי ניתן לפתור באמצעות ייצוג מקצועי ומיומן.

(חדלות פירעון")

הגשנו עבור לקוח של המשרד בקשה לפי חוק חדלות פירעון (פשיטת רגל בעבר). לקראת הדיון בבקשה, המליץ הנאמן על מתן הפטר בתנאי שהיחיד יעביר לנושים 90,000 ₪. המלצת הממונה על חדלות פירעון הייתה מעט שונה – מתן הפטר בתנאי שיועברו 72,000 ₪. לאחר שהגשנו התנגדות ותגובה מטעמנו, החליט בית המשפט על מתן הפטר בכפוף להוספת 4,000  ₪ בלבד. המקרה מוכיח כי ייצוג מקצועי עשוי להקדים באופן משמעותי את סיומו של ההליך ואף לחסוך ליחיד כספים רבים (תיק 56013-10-19).

(חדלות פירעון")
לקוחה שנשאה במשך שנים רבות נטל של חובות מוצהרים בסך 2.9 מיליון ₪,  פנתה למשרדנו ולאחר בחינת העניין הוגשה בקשה לפשיטת רגל. לאחר כשנה וחצי זכתה הלקוחה בהפטר מחובותיה כנגד תשלום כולל של כתשעת אלפים ₪ והיא יכולה לפתוח דף חדש בחייה. המקרה מוכיח כי ייצוג מקצועי ומסור יכול לסיים תקופות ממושכות של סבל  נפשי תחת נטל החובות.

("דיור ציבורי")
2 אחים שהתגוררו עם אמם בדירתה הציבורית עד לפטירתה, הגיעו למשרד לאחר שבקשתם להכרה כ"דייר ממשיך" נדחתה והחברה המשכנת הגישה כנגדם תביעת פינוי מהדירה. לאחר קיום דיון הוכחות וחקירת עובדי החברה המשכנת, ציין ביהמ"ש בפסק הדין הוא מאמץ באופן חד משמעי את גרסת האחים ומעדיף אותה על גרסת עובדי החברה אשר ערכו את "ביקורי המעגל" לאורך השנים. פינוי האחים מהדירה בוטל והם זכו בקורת גג ובזכות העתידית לרכוש את הדירה – זכות כספית שערכה מאות אלפי ₪!. מקרה זה מוכיח כי האמור בטופס "ביקורי המעגל" אינו סוף פסוק ובהחלט ניתן לסתור אותו בבית המשפט באמצעות ייצוג משפטי מדויק ומקצועי.

("דיור ציבורי")
דיירת הדיור הציבורי הגיעה למשרד והציגה את המקרה בא : היא מתגוררת מזה עשרות שנים במבנה השייך לדיור הציבורי, אך לא רק שמשרד השיכון והחברה המשכנת מסרבים לשפץ את המבנה המוזנח – הם אף דורשים ממנה לשלם דמי שכירות  מצטברים בסך כ-60,000 ₪. משרדנו הגיש תביעה ולאחר הליך משפטי מורכב שאף כלל הגשת חוות דעת בעניין נזקים שנגרמו למבנה,  הושגה הסכמה על מחיקת  החוב הכספי והעברת המבנה לבעלותה, ללא תמורה כספית. במקרה מורכב זה באה לידי ביטוי המיומנות של המשרד בשילוב מספר סוגי הליכים אשר חורגים מניהול המשפט בבית משפט השלום, כמו למשל פנייה לוועדות של משרד השיכון ואף הגשת עתירה מנהלית בשל הלקוחה.

("דיור ציבורי")
בני זוג שלהם 7 ילדים פנו למשרדנו, לאחר  שזכאותם לדירה גדולה יותר פקעה, מאחר וחלק מילדיהם עברו כבר את גיל 21. בפסק הדין החריג  (כתבת העיתונות מופיעה כאן באתר) קבע ביהמ"ש המחוזי כי התנהלות משרד השיכון וחברת עמידר לא הייתה סבירה, חייב את משרד השיכון להאריך את הזכאות בשנתיים ולמצוא דירה מוגדלת למשפחה ואף חייב את עמידר ומשרד השיכון בהוצאות משפט בסך 10,000 ₪ כ"א.

("דיור ציבורי")

אישה נכה, אשר על פי הנוהל של משרד השיכון אינה זכאית לדיור ציבורי, הגישה באמצעות משרדנו עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי בחיפה. בסיום ההליך ובמסגרת פשרה בין הצדדים, היא קיבלה דירה ממשרד השיכון.

כאן תוכלו לראות קישור להודעת הפרקליטות ופסק הדין בעניין זה.

("דיור ציבורי")

לקוח של משרדנו הוצא מחזקת אימו מיד לאחר לידתו והועבר מחזקת האם ומהדירה הציבורית בה התגוררה, למשפחת אומנה ואחר כך לפנימייה, בה גדל עד הגיעו לגיל 18. בגיל 18 חזר להתגורר בדירה עם אימו, עד לפטירתה. לאחר הפטירה נדרש הלקוח להחזיר את הדירה לחברה המשכנת. ייעצנו ללקוח להישאר בדירה ולטעון לזכות "דייר ממשיך", וזאת למרות שלאורך השנים שמר על קשר רופף עם הדירה. החברה המשכנת הגישה כנגד הלקוח תביעת פינוי לבית משפט השלום בחיפה ובפסק הדין אושר הסדר פשרה לפיו הלקוח קיבל דירה ציבורית אחרת ממשרד השיכון (ת.א. 31462-06-19).

פסקי דין נבחרים

אנא השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם