סיפורי ההצלחה של לקוחותינו

לקוח בשנות ה-30 לחייו בעל עבר פלילי עשיר, שחובותיו  הסתכמו במאות אלפי ₪, הגיש באמצעות המשרד בקשה לפשיטת רגל. למרות שהמנהל המיוחד התנגד באופן נחרץ להכרזת פשיטת רגל ואף הגיש מספר בקשות לביטול ההליך, הוכרז הלקוח בסופו של דבר פושט רגל ואף ניתן לו הפטר מיידי !. מקרה זה מוכיח כי טיפול מדויק ואיכותי בצד מסירות מקצועית יכולים להביא פתרון גם למקרים הקשים ביותר ולהוציא את הלקוח מהבור הכלכלי אליו נקלע אל דרך חדשה של חופש מחובות.

גרושה המגדלת לבדה 4 ילדים הגישה באמצעות המשרד בקשה לפשיטת רגל בשל חובות בסך כ- 500,000 ₪. המנהל המיוחד בתיק דרש את ביטול ההליך מאחר וטען כי הלקוחה הסתירה מידע בעברה (הליך פלילי של קבלת דבר במרמה). עו"ד דנה הצליח לשכנע את בית המשפט שלא לבטל את ההליך ואף להביא לבדיקת תביעות החוב בתיק. לאחר בדיקת תביעות החוב, הסתיים התיק בתשלום של כ-6,000 ₪ בלבד !. מקרה זה מוכיח כי עמידה על זכויות החייב, בצירוף טיפול מקצועי ומיומן יכולים להתגבר אף על מקרים קשים ומורכבים.

לקוח הגיש באמצעות המשרד בקשת פשיטת רגל  שניה, לאחר שבקשה קודמת שלו לפש"ר נדחתה בעבר בשל חוסר תום לב. ללקוח היו בעבר נכסים בשווי מיליוני ₪ אך הסתבך בחובות בסכום העולה על 2  מיליון ₪. במסגרת ההליך נאלצנו אף להגיש ערעור על החלטת המנהלת המיוחדת בתביעת חוב של הנושה הגדול ביותר בתיק. בסופו של דבר ולאחר מאבק עיקש למען הלקוח נקבעה לו תכנית פירעון של  כ-60,000 ₪. המקרה מוכיח כי אין להיתפס לייאוש גם החובות גבוהים מאוד, וכי כל מקרה של כשל כלכלי ניתן לפתור באמצעות ייצוג מקצועי ומיומן.

לקוחה שנשאה במשך שנים רבות נטל של חובות מוצהרים בסך 2.9 מיליון ₪,  פנתה למשרדנו ולאחר בחינת העניין הוגשה בקשה לפשיטת רגל. לאחר כשנה וחצי זכתה הלקוחה בהפטר מחובותיה כנגד תשלום כולל של כתשעת אלפים ₪ והיא יכולה לפתוח דף חדש בחייה. המקרה מוכיח כי ייצוג מקצועי ומסור יכול לסיים תקופות ממושכות של סבל  נפשי תחת נטל החובות.

2 אחים שהתגוררו עם אמם בדירתה הציבורית עד לפטירתה, הגיעו למשרד לאחר שבקשתם להכרה כ"דייר ממשיך" נדחתה והחברה המשכנת הגישה כנגדם תביעת פינוי מהדירה. לאחר קיום דיון הוכחות וחקירת עובדי החברה המשכנת, ציין ביהמ"ש בפסק הדין הוא מאמץ באופן חד משמעי את גרסת האחים ומעדיף אותה על גרסת עובדי החברה אשר ערכו את "ביקורי המעגל" לאורך השנים. פינוי האחים מהדירה בוטל והם זכו בקורת גג ובזכות העתידית לרכוש את הדירה – זכות כספית שערכה מאות אלפי ₪!. מקרה זה מוכיח כי האמור בטופס "ביקורי המעגל" אינו סוף פסוק ובהחלט ניתן לסתור אותו בבית המשפט באמצעות ייצוג משפטי מדויק ומקצועי.

דיירת הדיור הציבורי הגיעה למשרד והציגה את המקרה בא : היא מתגוררת מזה עשרות שנים במבנה השייך לדיור הציבורי, אך לא רק שמשרד השיכון והחברה המשכנת מסרבים לשפץ את המבנה המוזנח – הם אף דורשים ממנה לשלם דמי שכירות  מצטברים בסך כ-60,000 ₪. משרדנו הגיש תביעה ולאחר הליך משפטי מורכב שאף כלל הגשת חוות דעת בעניין נזקים שנגרמו למבנה,  הושגה הסכמה על מחיקת  החוב הכספי והעברת המבנה לבעלותה, ללא תמורה כספית. במקרה מורכב זה באה לידי ביטוי המיומנות של המשרד בשילוב מספר סוגי הליכים אשר חורגים מניהול המשפט בבית משפט השלום, כמו למשל פנייה לוועדות של משרד השיכון ואף הגשת עתירה מנהלית בשל הלקוחה.

אנא השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם